Na zamówienie

MEBLE NA ŻYCZENIE
W naszej stolarni powstają również indywidualne projekty na zamówienie. Nie boimy się wyzwań, a z drewna potrafimy zrobić niemal wszystko. Sprawdzisz na co nas stać?
1

Schody

Solidne, a zarazem oryginalne i nietypowe drewniane schody to nasza specjalność. Zajmujemy się ich wykonaniem, począwszy od pomysłu, poprzez pomiar, aż po realizację i montaż. Specjalizujemy się w indywidualnych i personalizowanych projektach, w których łączymy ze sobą stal, stare lub świeże drewno, żywicę oraz szkło. Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt, który potwierdzimy certyfikatem autentyczności.
1-schody.jpg
2-elewacje.jpg
2

Elewacje

Zajmujemy się również tworzeniem, produkcją i montażem elewacji ściennej wewnętrznej i zewnętrznej. Do ich produkcji wykorzystujemy naturalne drewno, stare deski, żywice, szkło, metal. Zaprojektujemy dla Ciebie spersonalizowaną elewację dopasowaną do Twoich potrzeb, która sprawi, że wnętrze Twojego domu nabierze niepowtarzalnego stylu.
3

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Masz pomysł na mebel? A może masz już projekt, który potrzebuje realizacji? Z przyjemnością podejmiemy się jego realizacji i wprowadzimy Twoją wizję w życie. Zadbamy o jakość wykonania i dopracujemy detale, abyś Ty mógł cieszyć się swoim wymarzonym meblem.
3-zamowienia-indywidualne.jpg
4-zamowienia-dla-firm.jpg
4

ZAMÓWIENIA DLA FIRM

Realizujemy również projekty dla firm. Sprawimy, że wnętrze Twojego biura, restauracji lub hotelu stanie się wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Zapytaj nas o szczegóły.
Ikona
Ikona